Przed nami weekend inauguracyjny nowych grup studiów MBA.

W dniach 28-29.10 wspólnie z kierownikami MBA: Dyplomacja, Zarządzanie Polityką Energetyczną i Klimatyczną oraz Bezpieczeństwo Publiczne z radością powitamy nowych słuchaczy. W tym samym czasie w Warszawie odbędzie się Forum Energia dla Europy. Wydarzenie ma na celu inspirowanie i dawanie energii do działania poprzez zrzeszanie ludzi aktywnych, podejmujących działania w sektorze publicznym i włączenie jej w dialog z decydentami dotyczący wypracowania i rozpowszechnienia rozwiązań, które pozwolą młodym liderom w pełni wykorzystać swój własny potencjał w zakresie edukacyjnym, gospodarczym i obywatelskim. Dodatkowym celem projektu jest wypracowanie konkluzji dotyczących działań władz w zakresie zwiększania potencjału lokalnych liderów w działalności społecznej, charytatywnej, w samorządzie i biznesie.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału członków SOPA Club – w programie m.in. liczne spotkania, warsztaty oraz wspólna integracja.

Ramowy plan prezentuje się następująco:


Sobota 28.10

11:00-12:30 – wykład inauguracyjny

13:00-13:45 – wprowadzenie do przywództwa, (Dariusz Duma, Family Business Network Poland)

14:00-15:30 – Warsztat: Przywództwo w różnych dziedzinach życia społecznego, (Dariusz Duma, Family Business Network Poland)

15:45-17:00 – Spotkanie: „Współpraca pomiędzy prywatnym biznesem oraz sektorem publicznym”, (Łukasz Kiliński, Coface Polska)

19:30 – Integracja na mieście


Niedziela 29.10

10:00-11:00 – Dyskusja: Doświadczenia kampanii społecznych, politycznych,marketingowych (absolwenci programów SOPA)

11:15-12:30 – Warsztat: Jak zrobić skuteczną kampanię? Jak budować wizerunek? (dr hab. Bartłomiej Biskup, Uniwersytet Warszawski)

Wszystkie panele będą odbywać się w siedzibie Collegium Civitas w Pałacu Kultury i Nauki, pl. Defilad 1.

Projekt współfinansowany z Funduszy Europejskich.