Studium rekrutuje – postaw na wyjątkowe programy MBA i dołącz do grona liderów.

Postaw na sprawdzoną uczelnię i dołącz do grona liderów przyszłościowych zmian! Aktualnie wspólnie z partnerem Collegium Civitas prowadzimy rekrutację na kierunki:

Studia MBA Zarządzanie Polityką Energetyczną i Klimatyczną

Zrób z nami krok w zieloną przyszłość. Postaw na Zielony MBA – studia adresowane do tych, którzy chcą poszerzyć wiedzę z zakresu projektowania i zarządzania obszarami energetyki i klimatu, z uwzględnieniem standardów UE. Staw czoła wyzwaniom klimatycznym, zdobądź wiedzę, która pomoże Ci we wdrożeniu odpowiedzialnych strategii w firmie, organizacji lub zespole. Kierownikiem najnowszej grupy jest Paweł Poncyljusz.

Dołącz do najnowszej grupy do 09.10.2024

Inauguracja odbędzie się w dniach 19-20 października 2024.

Studia MBA Bezpieczeństwo Publiczne

Bezpieczeństwo Publiczne w formacie MBA to studia, które traktujemy jako odpowiedź na coraz bardziej nasilające się zagrożenia XXI wieku: ataki hackerskie, klęski żywiołowe, ale też wszelkie kryzysy polityczno-społeczne.

– Szkolimy liderów, uczymy, jak zarządzać kryzysem, jak ustrzec swoją placówkę przed cyberatakami. W toku studiów studenci mają też możliwość uzyskać liczne certyfikaty – tłumaczy płk dr Piotr Potejko, kierownik MBA Bezpieczeństwo Publiczne.

Co nas wyróżnia?

Studenci mają możliwość otrzymania licznych certyfikatów. Uzyskają m.in. uprawnienia audytora bezpieczeństwa informacji normy 27001 (zgodny z ustawą), inspektora ochrony danych osobowych, a także certyfikat ze szkolenia ochrony informacji niejawnych i pierwszej pomocy przedmedycznej w sytuacjach kryzysowych.

Dołącz do nowej grupy, zapisz się do 09.10.2024.

Inauguracja odbędzie się w dniach 19-20 października 2024